A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ueda Hysa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
Ueda Hysa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Liljana Stafa

Arjeta Ajredini

Klodjana Vata

Luiza Mara

Valentina Myzeqare

Ariana Ajredini

Blerina Todi (Bela)

Fjoralba Zeqollari

Anida Qarri

Burbuqe Esti


Tags: Ueda Hysa

Krijo Një Kartolinë