A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Uendi Goga - Qiellin Dhe Yjet I Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2018

2018-09-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Junior Fest 2018Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qiellin Dhe Yjet I Dua" kënduar nga Uendi Goga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin