A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ujku I Cerrikut

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Cerrik 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ujku I Cerrikut është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete i tij eshte Saimir Rexhepi dhe njihet ndryshe si : Wolf Ujku Miri Sabes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erlind Zeraliu

Edmond Cano

Dorian Matlija

Bahri Rashiti

Lekssi

Latuà

Brave-L

Fida

Lil Erdi

Rbs


Tags: Ujku I Cerrikut, Saimir Rexhepi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018