A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ujvesa Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Ujvesa Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Janar 2012, Ujvesa Jakupi publikon videoklipin "Valsi". Më datë 9 Tetor 2012, Ujvesa Jakupi publikon videoklipin "Zbuloj Me Vone". Në Dhjetor 2012, Ujvesa Jakupi merr pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "Sa Shpejt U Rrita"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ermira Ahmeti

Elona Sopjani

Arta Grajqevci

Dhurata Haliti

Triola Jakupi

Princesha Morina

Rina Shyti

Arbnora Bahtijari

Dea Sabriu

Xhenis Dhima


Tags: Ujvesa Jakupi

Krijo Një Kartolinë