A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ujvesa Jakupi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Ujvesa Jakupi është këngëtare e njohur. Më datë 14 Janar 2012, Ujvesa Jakupi publikon videoklipin "Valsi".

Më datë 9 Tetor 2012, Ujvesa Jakupi publikon videoklipin "Zbuloj Me Vone".

Në Dhjetor 2012, Ujvesa Jakupi merr pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "Sa Shpejt U Rrita".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018