A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Çun Lajçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  56
BIOGRAFIA: Çun Lajçi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Me 43 vite karriere mbi supe, Cun Lajqi, vazhdon ta kete pjese te jetes aktrimin. Se bashku me te tjeret, ai i perket brezit qe shenuan teatrin duke e bere nje art fisnik dhe me nje mision te madh. Ai, gjithsesi, mbetet njeri nga aktoret me te gjithanshem dhe me te adhuruar nga dashmairet e ketij arti suprem. Cuni i skenes dikur, tashme eshte bere nje Orfe i kesaj skene....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nebi Halili

Fatmir Bajra

Isa Veliu

Daut Zenku

Gëzim Ahmetaj

Mhill Krasniqi

Ismet Demaj

Agim Baftjari

Dervish Dervishi

Mhill Çuni


Tags: Çun Lajçi, Cun Lajqi, Cun Lajci, Qun Lajqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018