A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Për Qato


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  160

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Shihemi N'perkujtime"


..................................................................
Po ni pi thu shumë do sene për mu n'shumë do vene
Do mi mat tash forcat? Jaran skoke n'mene
Veç mirë që m'përmene se m'qove
Tash vi e t'boj shembull veten qysh e rrxove
Ti nuk je i rrall dost ti je veq budall
M'kan kallxu qysh t'keshin teton kur kom nejt te ti n'mahall
E tash qu ha kar masi e din s'jom mo anena
M'intereson me pa qa ki me bo kur t'kthena
Se s'osht hera e par që kom ra n'zuzar
Nasht se kom qef ktyne ftyren me ja marr
Kryt bosh ballon dostin nuk pe ngon
" Mo se vjen KATILI e ta shilon n'stadion "
Skrrajat e vogla mem fol mu për vepra
M'ka msu baba 5 vjeq me gjujt me hekra
Fansat e juj kur rriten bohen t'mit
Se muzikën që pe boni osht mi argtu fmit !
..................................................................

Ref:2x
..................................................................
Ky po don me pas po nuk e ka
Për qato pi lutet Zotit un me ra
Popullit jeni tu ja rras trunin tu ja shpërla
Për qato po duhet mu kthy e m'ju qu hava
..................................................................

..................................................................
Po m'vjen me kesh mir p'ja shan nonen Vuqiqit
Po vet po jeton me plan t'Cubriloviqit
E çdo sen qe pe bon o si oximoron
Si mu kur po m'shan e t'njejten koh po m'imiton
Po luni nese fjal tmira najher shkruni
Osht kur pi merni tekstet e mija
E pak ma ndryshe pi thuni
Po mos e mashtro veten gjinja e din t'verrteten
Ju jeni veq percjellsa a un e maj shtafeten
E qata dojn mem kall se spi lo me pall
Thojn "qa karin e lat UniKKatilin gjall"
Ton na marim miliona shikime rafall
Po kom ni qe ju pi bleni a un ORIGINALL !!
Sa vjet u bon? Kom met si ikon
Qato inatqort mu sdojn rahat me m'lon
Po i dhem statistika qe gjinja jon tu i ngu
Kongt e mija t'vjetra ma shum se hitat tu ...
..................................................................

Ref:2x
..................................................................
Ky po don me pas po nuk e ka
Për qato pi lutet Zotit un me ra
Popullit jeni tu ja rras trunin tu ja shpërla
Për qato po duhet mu kthy e m'ju qu hava
..................................................................

..................................................................
A pe din ni onderr t'keqe? Non-stop e shishe
Vetit me saba shuplak i bishe
"Uuu" thojshe mir qe je qu
Po ondrra t'paska njek dost u realizu
Do hamall kan menu qe mun e majn ket sen gjall
Ama sun i bonen ball kur u ktheva e gjeta shtall
Nalu kadal keq kan qenis
Loja koka mut dost duhet me qky pergjys
E m'ja nis pi fillimi me majt prap vet
Se un kur tu m'teket t'dho e mande ta mar apet
Thirre Eulexin KATILI u qu !!
Po edhe ata jon korroptu e nuk munen me t'pshtu
Pi fatit qe une tu kesh ta skicoj
Se nafaken e ksaj t'qim none loj e dirigjoj
T'rrxoj ty t'lendoj ty me veti me fol t'boj ty
Vi ta thej egon e t'kallxoj se un guxoj ty.
..................................................................

Ref:2x
..................................................................
Ky po don me pas po nuk e ka
Për qato pi lutet Zotit un me ra
Popullit jeni tu ja rras trunin tu ja shpërla
Për qato po duhet mu kthy e m'ju qu hava.
..................................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendKartolina (2)

2018-05-27 15:49:49
Ky po don me pas po nuk e ka
Për qato pi lutet Zotit un me ra
U krijua nga @thenie.unikkatil 2018-04-09 13:30:58
Ti nuk je i rrall dost
ti je veq budall
M'kan kallxu qysh t'keshin
teton kur kom nejt te ti n'mahall

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018