A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unikkendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
BIOGRAFIA: Unikkendi është një këngëtar. Brikend Guci a.K.a "UniKKendi" U Lind ne Gjakov kurse Urrit Me Një fshat te quajtur "DEMJAN" UniKKendi Prej moshes 10 Vjaqare ja nisi qe te miirret me Rap Hip Hop Shqip UniKKendi Lansoj Gjithsej 4 këng dhe pritet sa me shumm tjera Flm per Mirkuptim....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Philipsx Tell'em

Blackhell

Siller Banioz

Gzim Kopili

Naixx

Trimen

Nootix

Leendy

Atnan Halilaj

T-One


Tags: Unikkendi, Brikend Guci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018