A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unit Crew

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Unit Crew është një grup artistësh. Në Prill 2005, Unit Crew marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Qejfet E Stresit Jane Mbledhur Sonte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gss

Explossiv

Crazystars

Out Laws

Kren't E Shqipes

Fluturuesit

Siamezzat

Angels

Explicit Clicka

Shqiponja Zeze


Tags: Unit Crew

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018