A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Unittick - Str8 Murda  (Feat. Snap Capone)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/05/2015

2015-05-30T17:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Str8 Murda" kënduar nga Unittick.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Unittick i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin