A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uptown Affiliates

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.4 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Uptown Affiliates është një grup artistësh i njohur. Më datë 10 Mars 2010, Uptown Affiliates publikojnë videoklipin "Who You Know Bang"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blue String Band

O2

Linda Ne Boten E Cudirave

Erresira E Jetes

Ligji Rruges

Day Shift

Vëllezërit Zikolli

North-West Side

Kamikaza-T

Te Vertet


Tags: Uptown Affiliates

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018