A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uran Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Uran Ismaili është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ai ka nje kenge te titulluar "Peshku i Arte" e cila degjohet shpesh ne ekrane dhe koncerte. Pervec muzikes ai merret edhe me violine. Ka shkuar ne shume koncerte ku aty ka interpretuar me violine. Eshte ne shkollen "Musa Zajmi". Në Shtator 2016, Uran Ismaili merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Peshku I Artë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Molos Mucolli

Lorent Mataj

Venis Agaj

Dren Selmani

Arion Gashi

Ylli Gexha

Arseldi Muça

Adolf Lleshaj

Denis Prendi

Endi Muca


Tags: Uran Ismaili

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018