A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Urim Bajramaj - Mir Se Erdhe Ramazan


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/06/2015

2015-06-18T03:05:04


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mir Se Erdhe Ramazan" kënduar nga Urim Bajramaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Urim Bajramaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vedat-music. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Lumet na kush po na vjen
Dhe shum tmira po na bjen
Kush imanin po na e shton
Ramazan o fati jon

Kush imanin po na e shton
Ramazan o fati jon

E mir se erdhe Ramazan
Ti e gzon gjdo Musliman
Qe nji vjet malli mka marr
Ne aksham me ba iftar

E mir se erdhe Ramazan
Ti e gzon gjdo Musliman
Qe nji vjet malli mka marr
Ne aksham me ba iftarMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019