A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Urim Bajramaj - Ne Gurbet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2017

2017-08-04T16:00:40

Këngë e albumit:

"Live 2017"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Gurbet" kënduar nga Urim Bajramaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Urim Bajramaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Afrim Muciqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sikur tkisha pas me afer
me ty isha kan gjdo dit
por ti shkove ne gyrbet o shpirt
por ti shkove ne gyrbet o shpirt

ref.:
Nese don me nejt
me nejt me mu
pse nuk vjen ktu me jetu
fjalt e kota nuk i du
zemren du me ma sheru (2x)

Zemra jem ngyrbet nuk vi
ti e din qka te kam than
bab e nan vet nuk muj mej lan
bab e nan vet nuk muj mej lan

ref.:
Nese don me nejt
me nejt me mu
pse nuk vjen ktu me jetu
fjalt e kota nuk i du
zemren du me ma sheru (2x)Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019