A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Urim Bajramaj - Sikur Sot E Mabaj Mend Mir


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//

Këngë e albumit:

"Jam Beqar"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sikur Sot E Mabaj Mend Mir" kënduar nga Urim Bajramaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Urim Bajramaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...