A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Urim Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Urim Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 4 Janar 2018, Urim Gashi publikon videoklipin "Engjelli Im", në bashkëpunim me Seher....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Mehmeti

Alban Bala

Leutrim Llozani

Valon Selimi

Labinot Ademi

Jeton Rrudhani

Shpend Kerleshi (Pena)

Bestrim Sadikaj (Besi)

Bekim Ademaj

Fatmir Kryeziu


Tags: Urim Gashi

Krijo Një Kartolinë