A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Valamala - Perralle Me Tupan  (Feat. Genc Prelvukaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/03/2012

2012-03-21T01:40:10

Featuring

Genc Prelvukaj


Ha nje pjat me ethe edhe një sallat me stres,dielli nuk ka lind edhe pse eshte ber mengjes,dreken e ha me rrena hajn tjert e u ngriva tjert i sho se si ndjersiten a un vet u ngri,une vet e lypi punen e punes tash hec e mos rri e di qe ka clor por gjinja shohinn bardh e zi

2x
Prrall me tupan secilin e shan njani emilen akti ne kosov rrafsh per fjal e fjal per shesh prrall me tupan me valamala show.

kur m`kaplon mu frika mllefi dhe panika

kur nga telashet m`nxehet gjaku me qetëson muzika

kur m`vonohet rroga dhe kur mes pa pare

kur ma prishin timin e qefit m`qetson me hajgare

4x
Prrall me tupan sesi lini shan njani emilen akti ne kosov rrafsh per fjal e fjal per shesh prrall me tupan me valamala show


Ky tekst u dërgua nga  rasim