A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Valbona Spahiu & Shkurte Gashi - Tallava Për Pejanali


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/03/2014

2014-03-11T19:36:37

Më Shumë Nga

Shkurte Gashi


O do t'vazhdojna
O per pejanali e

O per pejanali e

O per Avdine aman aman
O tash per dy vllazni e

O tash per dy vllazni e

O knoj Avdia
O sonte me vullnet e

O sonte me vullnet e

O per Elhamin tash
O qysh ja kem adet e

O qysh ja kem adet e

O kadal dal Zyberi
Ku pe knojm ket ven e

O ku pe knojm ket ven e

O ruja Zot Delvijes
O çat mbesen e vet e

O çat mbesen e vet e

Jemi gzu o sonte
O qysh ja kem adet e

O qysh ja kem adet e

Ne ket vend o sonte
O tybe per shoqni e

O tybe per shoqni e

O veç per Zeqen
O dobrojsinali e

O dobrojsinali e

Mire ja din Avdi
O qysh ja kem adet e

O qysh ja kem adet e

Paska ardhe Avdia
O sonte ne ket ven e

O sonte ne ket ven e

O hallin tash
O per çiken e vet e

E per çiken e vet e

O hajde Ilmi Ilmi
O ju pejanali e

O haj pejanali e

Po ta knova Zeqen
Sot karshi karshi e

O sot karshi karshi e

O per Avdien
Tash du me vazhdu e

O jalla me vazhdu e

Per Elhamin
O prap po du me knu e

O prap po du me knu e

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018