A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Ajdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Valentina Ajdari është një këngëtare e njohur. Ne moshen nje vjeqare esht larguar prej vendlindjes dhe esht me familje ne SHBA. Valentina ka qen ne shkollen e muzikes prej shkolles fillore dejri ne sot ne fakultetin "Lehman University for the Performing Arts". Valentina gjith esht mer me Art (kendim/kercim/aktrim). Ne moshen 17 vjeqare vitin 2002, Valentina filloj te merret me muzik Shqip. Gjith ashtu kendoj me krejt kendetaret si dhe muzicientet qe gjinden ne Amerik. Ne at koh e mur muziken ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dafina Morina

Arbëresha Hajdari

Blinera Krasniqi

Llollo

Jasmina Sahiti

Syzana Jashanica

Dafina Kastrati (Gjakove)

Leonida Marjakaj

Fjolla Krasniqi

Besa Morina


Tags: Valentina Ajdari, Valentina Hajdari, Tina

Krijo Një Kartolinë