A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Llapri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  135
  • Vendlindja:
  • Kuçove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Valentina Llapri është një shkrimtare. Pas emigrimit ne Milano te Italise kthehet ne vendlindjen e saj ku aty ushtron profesionin e fotografes. Ka provuar te merret me krijime te ndryshme letraro-artistike ku disa prej tyre i ka botuar ne rrjete te ndryshme sociale apo gazeta letrare,Vazhdon ende te shkruaje krijime per femije, poezi te ndryshme me tema nga realiteti, skica dhe tregime, shpresojme qe nje dite te marrin jete ne nje liber krijimet me te mira te saj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Lindita Prenga

Ganimete Jashari

Eva Kacanja

Ilire Zajmi

Vjollca Pasku

Mersina Makollari

Flogerta Krypi

Edja Terpani

Gresa Rudaku

Herolinda Laqaj


Tags: Valentina Llapri

Valentina Llapri në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë