A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Natyrën

Ne Udhetim

Udhëtimi përmes shiut pambarim,
nga xhami arrijë të dallojë ,
kërcimin e piklave mbi asfalt,
pemët dhe krejtë rruga ,
qe veshur me një shkëlqim,
një vezullim ngjyrash ,
qe dukej ja, atje më largë.

- poezi nga Valentina Llapri


- Poezia u dërgua nga fotovali -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018