A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

Me E Madhja Dashuri

Oh diell diell diell.
Ti je vec jete, drite dhe gezim.
Ti ske urrejtje ne gjoksin tend
Por ke vec paqe dhe dashuri.


Oh diell, diell diell
Sa fjale qe thuren , vetem per ty..
Dalin nga shpirti i cdo poeti,
Se ti je me e madhja
Dashuri.

Valentina (19/03/2017)

- poezi nga Valentina Llapri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018