A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Perëndimi

Ngado je i njejte
I bukur, magjepses,
Perrallor, terheqes,
Me pak mister
I flakte, I PAVDEKSHEM!.
7 korrik 2018 vlore, Valentina, ora 4 e nates

- poezi nga Valentina Llapri


- Poezia u dërgua nga Bona -

Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018