A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valeza Zogaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Valeza Zogaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 6 Maj 2017, Valeza Zogaj publikon videoklipin "Nese Ti". Muzika e këngës u punua nga Darko Dimitrov, teksti u shkrua nga Lindon Berisha, ndërsa për orkestrimin u kujdes Darko Dimitrov. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 13 Janar 2018, Valeza Zogaj publikon videoklipin "Thirrje". Muzika e këngës u punua nga Cricket, teksti u shkrua nga Lindon Berisha....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fatlume Mamuti

Anela

Sarentina Cako

Rigersa Zefi

Eliza Markiq

Ardita Begu

Dea Strica

Liza

Almenda

Angel (Alma)


Tags: Valeza Zogaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018