A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Valki është një këngëtar i njohur. Valmir Sefendini jeton ne Mitrovice dhe ka publikuar shume kenge. Më datë 5 Prill 2015, Valki publikon videoklipin "Dosti Jem, Dedikim". Më datë 16 Shtator 2017, Valki publikon videoklipin "Jetes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ismail Balidemaj

Pleurat Stublla

Extrem Brati

Fifty

Ram Kukaj

Zeid

Granit Ahmeti

Dukati

Muaad

Armend Sherifi


Tags: Valki, Valmir Sefedini, Valki Sefedini

Valki në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë