A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valmir Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
BIOGRAFIA: Valmir Shala është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Vali është një këngëtar i talentuar që merret me muzikë që nga mosha 15 vjeçare. Në vitin 2013, Valmir Shala publikon albumin "100% Live". Më datë 5 Mars 2015, Valmir Shala publikon videoklipin "Ajo Natë", që është realizuar nga Riza Production. Muzika e këngës u punua nga Liridon Sylemjani, teksti u shkrua nga Liridon Sylemjani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Drinor Zymberi. Videoklipi u prodhua nga Riza Production. Pas publikimit në YouT...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kenge Dasmash (2015)

100% Live (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Pa Ty
Zemra Po Me Thote
Ajo Natë


Artistë Të Ngjashëm:

Durim Malaj

Isen Selimi

Hevzi Kumanova

Gentian Gojani

Berat Demiri

Mistiku

Ex Wolf

Bruno Pollogati

Ram Kukaj

Big Night


Tags: Valmir Shala, Vali

Krijo Një Kartolinë