A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valmira Beqiri-Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Valmira Beqiri-Morina është një shkrimtare. Shkollen fillore e kreu ne shkollen Mustafa Bakiu ne Prizren, tani jeton dhe vepron ne Zvicer atje e kreu shkollen e mesme dhe vazhdoi ne degen e Ekonomise ku edhe dipllomoi. Eshte nje poete me shume aftesi e cila ka shkruar vazhdimisht poezi qysh ne moshen e re. Se shpejti do ta botoje edhe nje liber me permbledhje te ndryshme te poezive ky do te jete libri i saj i pare, ajo vazhdon te shkruaj vazhdimisht poezi te ndryshme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Jehona Gashi

Blerona Brao

Edisnajda Xhihani

Anida Rexha

Franceska Ramadani

Flogerta Krypi

Gjuljana Marku

Herolinda Laqaj

Simona Shalcanj

Drilona Tahiri


Tags: Valmira Beqiri-Morina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019