A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valon Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Valon Krasniqi është një këngëtar. Valon Krasniqi jeton ne Gjermani (Krumbach). Qysh moti merret me kendimin e kengeve te ndryshme shqipe, atdhetare dhe Ilahi shqip. Më datë 16 Shkurt 2015, Valon Krasniqi publikon videoklipin "Me Thoni Urime". Më datë 20 Qershor 2015, Valon Krasniqi publikon videoklipin "Krejt Sonte Do Ti Falja". Në vitin 2015, Valon Krasniqi publikon albumin "Këngë Dasmash". Më datë 16 Janar 2017, Valon Krasniqi publikon videoklipin "Fer". Më datë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mufail Tolaj

Arflet Selmani

Argjend Heta

Don Pate

8kg

Leonard Alija

Vissi

Jmc

Ridi

Unfame


Tags: Valon Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018