A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valon Shehu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Valon Shehu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Valon Shehu eshte nga Gjakova i cili eshte aktiv ne klube te ndryshme me muzike live jo vetem ne qytetin e tij te lindjes por edhe me gjere. Si talent eshte zbuluar ne Shqiperi ne nje talent-show ne TV Klan dhe Shqiperia i ka dhene atij shume sukses dhe fame. Në Maj 2007, Valon Shehu merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Sa Do Te Doja". Në Nëntor 2007, Valon Shehu merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Mi Mbyll Syte". Në Nëntor 2009, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Vigan Shehut

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Briz Musaraj

B52

Edi Krasniqi

Acidi

Monny

Rrufeja

Don Arbas

ZeeroMan

Valon Rama

Burim Hoxha


Tags: Valon Shehu

Valon Shehu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë