A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valza Zhegrova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  539
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Valza Zhegrova është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E njohur si vajza që shumë shpejt u shndërrua në një senzacion në rrjetet sociale me videot e saj duke kënduar “cover”-a të këngëve të ndryshme, Valza Zhegrova, tani ka vendosur që të hyjë në skenën muzikore profesionalisht. Producenti Mixey i cili njihet për këngët dhe bashkëpunimet e tij të veçanta, ka bërë publike se tani labelit të tij i është shtuar anëtarja më e re, Valza. Ajo ende pa publikuar ndonjë projekt profesional veçse ka krijuar nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

7 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ermedina Rama

Eronida

Fatjona Kuçi

Luiza Hasani

Ariana

Edea Demaliaj

Irena Metalla

Kanita

Klea Balukja

Inis Neziri


Tags: Valza Zhegrova, Valza

Valza Zhegrova në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë