A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vanesa Abdullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Vanesa Abdullahu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Vanesa Abdullahu merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Zana E Malit". Në Qershor 2006, Vanesa Abdullahu merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Gjumi Nuk Me Merr". Në Qershor 2007, Vanesa Abdullahu merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Bashk Ne Det"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Verona Mala

Ida Cakolli

Bleranda Qitaku

Rukije Katana

Xhenis Dhima

Arta Grajqevci

Anida Zeqiri

Ambra Troplini

Donika Zhushi

Erita Shala


Tags: Vanesa Abdullahu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018