A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vanesa Delija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Vanesa Delija është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 10 Gusht 2018, Vanesa publikon videoklipin "Cka Ndodhi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mila

Angela

Sonila Ahmataj

Verona Berisha

Ona

Damjana Shtylla

Arbana Elezi

Atma

Albunneta

Lediana Matoshi


Tags: Vanesa Delija

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018