A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Venesa Doçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  95
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Venesa Doçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, për fëmijë/junior dhe popullore vajtuese. Venesa është motra e Aida Doçit dhe nën menagjimin e Naser Gashit. Në vitin 2018, Venesa Doçi publikon albumin "Cover"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Aida Doçit

Motra e

Argjenda Doçit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinera Jashanica

Arbnora Rexhepi

Edueda Salihaj

Vesa Berisha

Roza Sadiku

Blinera Muzhaku

Anika Berisha

Lorina Dula

Luiza Hasani

Rreze Bekteshi


Tags: Venesa Doci, Vanesa Doqi, Vanesa Doci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018