A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vanessa Limani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vanessa Limani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Vanessa Limani marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Mami & Babi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Melisa Aliu

Yllka Nikçi

Dua Duli

Vanesa Jakupi

Blorentina Morina

Erika Ahmeti

Anise Halimi

Endi Halimi

Ermira Saliu

Dora Zatriqi


Tags: Vanessa Limani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018