A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Vani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Emri i tij i vertete eshte Ritvan Gjuzi, por artistikisht njihet si Vani. Ka filluar te kendoje prej moshes 21 vjeçare. Në Qershor 2011, Amarda & Vani marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 10 me këngën "Arome Indie". Në Qershor 2012, Ciljeta & Vani marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 11 me këngën "Sonte Me Dhemb Zemra". Më datë 3 Prill 2013, Sergio publikojnë videoklipin "Emanuela", në bashkëpunim me Vani. Muzika e këngës u punua n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Google+

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare

Ani Zemër (2017)

Te Dua Zemer (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Dajak
Kadal Kadal
Te Dua Te Dua
Potpuri E Shqiperis Se Mesme 2017
Duhet Te Isha Un
Miami
Elegante
Nomin Bojna
Te Quiero

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Sajmir Misku

Gentian Gojani

Berat Demiri

Alban Shehu

Flamur Cana

Rudi

Eleminimi

Ardian Qokaj

Klejvis Saliaj

Agustin Pellumbaj


Tags: Vani, Vani Gjuzi, Ritvan Gjuzi

Vani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018