A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Varrosi - Muzik Cepash


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/03/2011

2011-03-10T18:52:18

(Money Never Sleep
Listen, yo...
I'm back with another Hit)
M'imagjino Mu Shqipe N'oren 12 t'notes
Me Shok N'Bodrum Hashashit Digji Flaken
Gjej izolanten naper bishta Thikash
Tu u Diktu Mos Me Lon Shenja Gishtash
Kape Cakmak Krejt i Kena Kthy N'Maska
Shkopat e Bejzbollit Jan gati me thy Kafka
Jom Shum, i Fort Shipe Si T'Korrat N'Laska
--
Brrraa Hip-Hop-in Ta dridhi nese ki problem
Shipe direkt ta zgjidhi Se Jom Underground
Hip-Hop-in e kom N'Zemer Jom Prej Historie e
Jo Si Kto Vec Me Emer Kjo o Muzik Cepash T'Perdhuno 4 ane Ku ke ngju naj her ti ket lloj Flow T'Vecante
Shume interesant direkt ty ta hapi Veshin Atyne Inat-G gjithmone ja prishi qejfin
Ref. x2
T'boj Muzik Cepash Gjithmone tu djeg Bari Me nji Levizje T'Vogel Ty Ty hap Varri Ky osht Realitet Shipe Nuk je naper Prralla Boll Mo Me Ondrra Ku je Hajde nalna...


Ky tekst u dërgua nga  aldo7
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018