A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Vasili është një këngëtar i njohur. Më datë 26 Nëntor 2012, Vasili & Klarisa publikojnë videoklipin "Sonte Eshte Moj Nata Jote". Më datë 30 Mars 2013, Vasili & Klarisa publikojnë videoklipin "Mu Dogj Zemra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hermes

Kacho

Elvis Tenko

Hazbi Thera

B-King

Ilir Kazaferri

Dj Cimi

Shaban Rogaci

Renis Lela

Sejdi Sejdiu


Tags: Vasili

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018