A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vaske Curri - Ah Moje Bredharake


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/01/2014

2014-01-30T14:04:16

Këngë e albumit:

"Te Prita Moj Mike"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Moje Bredharake" kënduar nga Vaske Curri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vaske Curri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...