A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Vellezerit Aliu është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 1997, Vellezerit Aliu publikojnë albumin "Buzët Tua" Në vitin 2003, Vellezerit Aliu publikojnë albumin "Puthja E Parë" Në Nëntor 2011, Vellezerit Aliu marrin pjesë në Fest Nota e Artë 2011 me këngën "100 Vjet Te Jam Me Ty". Më datë 24 Shtator 2012, Aziz Murati & Vëllezrit Aliu publikojnë videoklipin "Potpuri". Më datë 27 Mars 2013, Vellezerit Aliu publikojnë videoklipin "Jeta Se Do". Më datë 27 Mars 2013, Vellezerit Aliu p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Puthja E Parë (2003)

Buzët Tua (1997)

Princeza Ime


» Dërgo Një Këngë »

Veq Nje Emer
Ishalla Nuk Te Kom Hak
Ti Dhe Shpirti Im
Jeta Se Do


Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Shala

Motrat Duhani

Motrat Hoxha

Orhidea

Copyleft

Gre3nt

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari

Da Lee

Grupi I Lunxhërisë


Tags: Vellezerit Aliu, Vllezerit Aliu, Vellezrit Aliu, Vllezrit Aliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018