A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vellezerit Aliu - Ti Dhe Shpirti Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/03/2013

2013-03-27T14:17:15

Këngë e albumit:

"Princeza Ime"


Ka nje vite qe s’te kam pa
Qysh duron kjo zemra e shkrete
Prej shpirtit s’po muj me t’nda
Kam me t’dashte edhe tjetren jete
Prej shpirtit s’po muj me nda
Kam me te dashte edhe n’tjetren jete

Ti dhe shpirti ime, kemi nje mendim
Prandaj kengen ta kendoj dhe te perqafoj
Ti dhe shpirti ime kemi nje mendim
Prandaj kengen ta kendoj dhe te perqafoj
Dhe te perqafoj

Zotin e kam deshmitar sa t’kam dashte
Edhe s’te kam marre
S’te martova me qellim
Qe te kam dashnore deri n’amshim
S’te martova me qellim
Qe te kam dashnore deri n’amshim

Ti dhe shpirti ime kemi nje mendim
Prandaj kengen ta kendoj dhe te perqafoj
Ti dhe shpirti ime kemi nje mendim
Prandaj kengen ta kendoj dhe te perqafoj
Dhe te perqafoj


Më Shumë...