A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vellezerit Aliu - Kur Një Ditë Shtatori


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/03/2013

2013-03-27T14:04:51

Kur një ditë shtatori shkove mu largove
Duke u larguar aspak sme shiqove 2x
Ne sytë e mi me la dhembje
Me la dhembje e vaj
Kengen po ta knoj e dashur dhe me lot po të qaj 2x

Refreni2x
Fjalët e mija ndoshta ti nuk i kupton
Ata thonë se zemra ime vetëm ty te don

Unë jam i vetmuar pa askënd ne botë
Sepse pa ty jeta e dashur mu me është e kotë 2x
Me trup e e me shpirt jetoj veç për ty
Ne një botë e ne një zemër jetojm ne te dy2x

refreni


Më Shumë...