A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vellezerit Aliu - Mallku Qofte Kjo Faculete


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/09/2012

2012-09-15T17:50:05

mallku qofte kjo faculete
qe ma dhe kujtim per jete
shih sa bukur me harrove
tash me tjetrin u martove

ne ty dy kem pas me u marre
une i mjeri shkova ushtar
shpejt e kreva me shendet
e ti ike me le vet

nga dritarja knon bylbyli
bukuri si trandafili
puthjet tua qe mi dhe
te fundit ishin moj per ne

e pa bese tradhtale me dole
shkele fjalen qe ma fole
a mendon vec ti je n'ket bote
jo per ty nuk derdhi lote

Albumi: Moj e pa shpirt. Shkup 1994


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë...