A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vellezerit Aliu - Filloj Dasma


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/06/2014

2014-06-29T16:29:37

Këngë e albumit:

"Princeza Ime"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Filloj Dasma" kënduar nga Vellezerit Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Arben Gashi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kush po qet alti pa nal ka u kall kja mahall po qell baba krejt po kallet u nis dasma gzimit snalet mir po knojn motrat me bijat mir po luj djalt vllaznijat veq po shkon tuj rrit shyretit se kan mar nuse per qefit po shkojn nanes lot prej gzimit shkon perpjet flaka the timi kerset pushka dridhet mali veq per gzim jo per inati.
paskan shku nusen me mar miku para paska dal bjen tupani qiftelija per hajr mik koft mixhasija per hajr koft mixhasija kam u qu babsotnia krisi pushka nan per gzimit krejt mahalles naj dul timit *2Më Shumë...