A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vellezerit Aliu & Salim Arifi - Kah Dera Kur Te Rash


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/03/2013

2013-03-27T14:56:40

Më Shumë Nga

Salim ArifiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kah Dera Kur Te Rash" kënduar nga Vellezerit Aliu & Salim Arifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Aliu & Salim Arifi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...