A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vellezrit Aliu - Luj E Kce Moj Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/09/2012

2012-09-29T18:03:27


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luj E Kce Moj Zemer" kënduar nga Vellezrit Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezrit Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...