A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vellezrit Aliu & Adelin Pireva - Me Ka Zan Dashnia


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/03/2013

2013-03-27T14:58:21

Më Shumë Nga

Adelina PirevaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Ka Zan Dashnia" kënduar nga Vellezrit Aliu & Adelin Pireva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezrit Aliu & Adelin Pireva i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...