A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vëllezrit Aliu - Jeta Se Ka Me Rrejt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/09/2012

2012-09-25T13:04:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeta Se Ka Me Rrejt" kënduar nga Vëllezrit Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vëllezrit Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...