A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vellezerit Aliu & Ylber Aliu - Ishalla Nuk Te Kom Hak


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/03/2016

2016-03-17T15:37:48

Më Shumë Nga

Ylber AliuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ishalla Nuk Te Kom Hak" kënduar nga Vellezerit Aliu & Ylber Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Aliu & Ylber Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...