A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vellezerit Aliu - Per Ju Knon Avi Rinia


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/1996

1996-12-30T17:32:34


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ju Knon Avi Rinia" kënduar nga Vellezerit Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...