A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vellezerit Aliu - Kur E Pash Oj Nane / Dul Lulija


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/07/2017

2017-07-29T12:06:47


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur E Pash Oj Nane / Dul Lulija" kënduar nga Vellezerit Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...